Центр оздоровления позвоночника айкуне в киеве
Правила Поведінки На Тренувальних Територіях
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ТРЕНУВАЛЬНИХ ТЕРИТОРІЯХ
1.1. Вхід на територію для тренувань можливий лише в прийнятному для вправ одязі, босоніж чи у шкарпетках. Під час тренувань верхня частина тіла має бути закрита елементом одягу. Правила одягання регламентуються Адміністратором, Викладачем і мають бути виконані на їх прохання.
1.2. Користування мобільними телефонами та засобами парфумерії з різкими та/або стійкими запахами на тренувальних територіях заборонені.
1.3. Замовник зобов'язаний чітко виконувати усі рекомендації та вимоги Викладача.
1.4. Категорично забороняється використовувати інвентар будь-яким іншим способом ніж той, який вказаний у інструкції до інвентаря.
1.5. Категорично забороняється використовувати інвентар у спосіб та з навантаженням, що не відповідає його технічним характеристикам (інформацію про технічні характеристики того чи іншого інвентаря можливо отримати у персоналу Виконавця).
1.6. Користування інвентарем може бути тимчасово обмежене для проведення профілактичних ремонтних та інших робіт.
1.7. З метою уникнення передчасного зносу, поломок, забезпечення нормального функціонування інвентаря та іншого спорядження Центру, персоналом Виконавця регулярно здійснюються його профілактичні перевірки.
1.8. Клієнтам та Гостям Центру забороняється притулятись, чіпати руками, лагодити та ін., рухомі та не рухомі частини інвентаря.
1.9. Якщо у Вас виникає питання, як користуватися тим чи іншим інвентарем або будь-яке інше питання - звертайтесь до Викладачів, вони завжди Вам допоможуть.
1.10. Під час занять користуйтеся рушником з метою особистої гігієни.
1.11. Перебування дітей віком до 14 років у Центрі без супроводу Викладача, або особи що за них відповідає, суворо заборонено. Відповідальність за дії дітей, їх стан здоров'я, або шкоду що може бути заподіяна їх здоров'ю, несуть особи, що за них відповідають.
1.12. Самостійне перебування та тренування дітей в Центрі дозволені з 14 років.
1.13. Після тренування Замовник зобов'язаний прибрати інвентар та спорядження, які він використовував у процесі отримання Послуг, на спеціально визначені для них місця.
1.14. Забороняється виносити інвентар із Центру.
1.15. Забороняється притулятись до дзеркал, що використовуються в інтер'єрі Центру, а також виконання тих чи інших вправ (дій) що можуть призвести до пошкодження/псування інтер'єру Центру (у т.ч. дзеркал, підлоги, стін, стелі, елементів освітлення, вентиляції, тощо) у спосіб, не передбачений відповідними інструкціями до інвентаря, або в безпосередній близькості до предметів інтер'єру. У разі пошкодження/псування предметів інтер'єру Центру, інвентаря, Замовник несе відповідальність передбачену цим Договором та чинним законодавством України.
1.16. Персонал Виконавця, Викладачі мають право зробити зауваження Замовникові та зупинити виконання ним тої чи іншої вправи (у т.ч. що виконується за допомогою інвентаря) якщо вважають, що подальше виконання цієї вправи може загрожувати життю та здоров'ю Замовника та інших відвідувачів Центру та/або може призвести до пошкодження майна Виконавця. У разі, якщо Замовник не реагуватиме на відповідне зауваження та продовжуватиме виконання наведеної вище вправи, Виконавець, в односторонньому порядку має право негайно розірвати з таким Замовником Публічний Договір.
1.17. За усі негативні наслідки, що можуть трапитись у зв'язку з порушенням вимог цього Розділу, у т.ч. відносно інших Клієнтів (Гостей) Центру, Виконавець жодної відповідальності не несе.
Контакты
+380 67 010 1689
г. Киев, ул. Михайловская, 20Б, кабинет №3
© Центр оздоровления позвоночника Айкуне
Этот сайт использует файлы cookie для хранения данных. Продолжая использовать сайт, вы даете согласие на работу с этими файлами.
OK