Центр оздоровления позвоночника айкуне в киеве
Порядок Проведення Групових Занять
ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ
1.1. Групові заняття проводяться виключно за розкладом;
1.1.1. запізнення на групове заняття не являється приводом для зміни розкладу чи формату заняття;
1.1.2. при запізнені на заняття більш, ніж на 10 (десять) хвилин адміністрація Виконавця має право не допустити на заняття дану особу;
1.1.3. виконавець на власний розсуд, дбаючи виключно про життя та здоров'я Замовника, може надати аргументовану відмову останньому у відвідуванні групових занять, в тому числі, але не виключно, у випадку, якщо відвідування групових занять може негативно вплинути на здоров'я Замовника;
1.1.4. розклад групових занять та їх кількість складається на період до 1 (одного) місяця та може змінюватись на розсуд Виконавця з врахуванням побажань відвідувачів;
1.1.5. забороняється використання мобільних телефонів під час групових занять.
1.2. Адміністрація Центру має право вносити зміни в розклад групових занять, в тому числі, але не виключно, змінювати час та кількість занять, тощо.
1.3. Цими Правилами Виконавець попереджує, а Клієнт усвідомлює та погоджується з тим, що тренувальні зали для групових занять мають певну допустиму кількість місць, перевищення якої призводить до створення незручностей для відвідувачів під час проведення занять у групових залах та, як наслідок, неповноцінного надання відвідувачам таких видів Послуг. Оскільки будь-яке перевищення допустимої кількості відвідувачів на групових заняттях може спричинити встановлення обмеження для відвідувачів Центру щодо їх участі у таких групових заняттях, то таке обмеження не може бути розцінене як власна ініціатива Виконавця, за яку Виконавець повинен нести відповідальність, а лише вказує на підвищену популярність такого виду групових занять.
1.4. У випадку, якщо Замовником було завчасно заброньовано відвідування групового заняття, яке не було їм своєчасно та належним чином скасоване, на яке він не з'явився, або не був допущеній у зв'язку із запізненням, то з його абонементу, обмеженому кількістю відвідувань, списується одне заняття, а з безлімітного абонементу списується один день.
1.5. Скасування заброньованого відвідування заняття здійснюється засобами телефонного зв'язку з повідомленням паспортних даних Замовника (або кодового слова, узгодженого з Адміністратором), або особисто у Центрі.
Контакты
+380 67 010 1689
г. Киев, ул. Михайловская, 20Б, кабинет №3
© Центр оздоровления позвоночника Айкуне
Этот сайт использует файлы cookie для хранения данных. Продолжая использовать сайт, вы даете согласие на работу с этими файлами.
OK